هتل آتانا دبی


  انتشار یافته در 1395-08-14

هتل آتانا دبی در منطقه ای با دسترسی راحت به شهر و تجربه ای از مشاهده جنب و جوش دبی میباشد.هتل آتانا دبی فقط 31 کیلومتر با فرودگاه دبی فاصله دارد و به راحتی دسترسی به فرودگاه میسر میباشد.موقیعت مناسب هتل آتانا دبی باعث شده است دسترسی به مقاصد مختلف شهر به سادگی صورت پذیرد و دیدنی های دبی به راحتی در دسترس باشد.
در هتل آتانا دبی تمام تلاش شده است میهمانان در راحتی کامل به سر ببرند به همین دلیل هتل آتانا دبی ارئه میده سرویسی با بهترین خدمات و امکانات، از جمله این سرویس ها عبارتند از: سرویس 24 ساعته اتاق ها، اینترنت رایگان در کلیه اتاق ها، امنیت 24 ساعته در هتل، سرویس نظافت روزانه اتاق ها، مرکز خرید در هتل.
کلیه 828 اتاق هتل آتانا دبی که در 22 طبقه قرار دارد دارای دمی مناسب و تهویه مطبوع، همانند خانه شما میباشد.از سایر امکانات مدرن هتل آتانا دبی میتوان به، تلویزیون در حمام هتل، حوله، فرش و لباس های مناسب جهت شما میهمانان میتوان اشاره کرد.امکانات ورزشی هتل آتانا دبی شامل، مرکز ورزشی مجلل، سونا، استخر روباز، ماساژ و اسپا میباشد. هتل آتانا دبی کلیه انتظارات شما را از دیدن دبی و دسترسی خوب فراهم خواهد کرد.
جهت اطلاع از سایر موارد و امکانات هتل آتانا دبی و اطلاع از نرخ هتل آتانا دبی و نرخ تور آن با ما در تماس باشید. سفری دیگر 88851080

مجموعه

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به آژانس مسافرتی سفری دیگر می باشد.